Konsultacje

Rehabilitacja jest ważnym elementem procesu zdrowienia, jednak powinna być prowadzona przy współpracy z zespołem specjalistów z różnych dziedzin, aby uzyskać skuteczny efekt.

Nasi lekarze:
Konsultacje medyczne

  • dr n. med. Artur Bachta – USG
  • dr n. med. Aleksandra Juszkiewicz –  REUMATOLOG / USG
  • lek. med. Dariusz Szydłowski – ORTOPEDA / ORTOPEDA DZIECIĘCY
  • lek. med. Marek Kawula – ORTOPEDA
  • lek. med. Jarosław Pawlik –  ORTOPEDA
  • lek. med. Aleksander Wielopolski – ORTOPEDA

Nasi fizjoterapueci:

  • mgr Jarosław Dąbrowski
  • mgr Małgorzata Markiewka

Oferujemy konsultacje ortopedów, reumatologów i fizjoterapuetów. Przyjmują u nas lekarze o najwyższym stopniu kompetencji medycznych, reprezentujący bardzo wysoki poziom wiedzy merytorycznej, kształcący się ustawicznie, biorący aktywny udział w krajowych i zagranicznych sympozjach oraz konferencjach naukowych. Nasi specjaliści (wszyscy z II stopniem specjalizacji) charakteryzują się profesjonalnym oraz przyjaznym i holistycznym podejściem do Pacjenta.

U nas każdy lekarz ortopeda, reumatolog i fizjoterapueta, słucha tego, co Pacjent ma do powiedzenia na temat swoich dolegliwości. Prawidłowy wywiad lekarski oraz dokładne badanie kliniczne (bezpośrednie badanie pacjenta) są podstawą postawienia właściwej diagnozy.

Reprezentujemy holistyczne podejście do narządu ruchu. Realizując zasadę: „po pierwsze: nie szkodzić” – uważnie słuchamy pacjenta, badamy i zlecamy diagnostykę, która pozwoli na prawidłową ocenę sytuacji i wybór właściwej terapii. W przypadku konsultacji lekarskich wykonywanych u nas, lekarze specjaliści ściśle współdziałają z fizjoterapeutami i radiologami, co pozwala na kompleksową ocenę stanu zdrowia pacjenta. 

Oferujemy konsultacje lekarskie dla pacjentów w każdym wieku: od noworodka po emeryta. 

Ważnym elementem jest dokonanie oceny stanu zdrowia narządu ruchu u noworodków oraz późniejsze wykonywanie bilansu ortopedycznego dzieci w wieku szkolnym. Wczesne wykrycie potencjalnych nieprawidłowości znacząco zwiększa prawdopodobieństwa całkowitego wyleczenia, a często wręcz zapobiega poważnym następstwom drobnych z pozoru nieprawidłowości.

Nasza diagnostyka, konsultacje i rehabilitacja dotyczą wszystkich spraw związanych z narządem ruchu.