O nas

Rozpoczęliśmy swoją działalność w 2006 roku jako Centrum Rehabilitacji, mgr Jarosław Dąbrowski.

Podstawą rozpoczęcia działalności było odpowiednie wykształcenie i doświadczenie zawodowe założyciela – Jarosława Dąbrowskiego, zdobyte podczas pracy na oddziałach i w klinikach rehabilitacji w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Warszawie oraz w Szpitalu Klinicznym im.prof. Adama Grucy w Otwocku. Nie bez znaczenia okazał się też kilkuletni epizod pracy na stanowisku kierownika klubu odnowy biologicznej, w hotelu Marriott w Warszawie. Kombinacja tych dwóch rodzajów doświadczeń pozwoliła połączyć merytoryczną wiedzę z elementami obsługi pacjenta jako naszego klienta, który pozostaje w centrum zainteresowania całego personelu. Jesteśmy po to, aby pomóc. Naszym celem jest, aby nasz pacjent znalazł się w dobrych rękach.

Już w pierwszych miesiącach funkcjonowania okazało się, że najczęstszą dolegliwością naszych pacjentów są dyskopatie, które my potrafimy skutecznie leczyć. W ciągu ośmiu lat działalności zdarzało się, że przyjeżdżali do nas pacjenci z innych miast w Polsce, a nawet z zagranicy.

Zaczęliśmy od konsultacji ortopedycznych i rehabilitacji. Przez cały czas działalności lecznicznej stopniowo rozszerzaliśmy naszą ofertę i obecnie świadczymy usługi medyczne dla dzieci i dorosłych w zakresie:

  • fizjoterapii,
  • konsultacji lekarzy ortopedów i reumatologów,
  • diagnostyki USG.

Dążymy do tego, aby wszystko, co dotyczy narządu ruchu, można było zdiagnozować i wyleczyć u nas. Kompleksowo leczymy schorzenia narządu ruchu (w tym kręgosłupa) u dorosłych i dzieci: od diagnostyki poprzez konsultacje lekarskie po leczenie rehabilitacyjne. Adresujemy swoje usługi do Pacjentów w każdym wieku. Oferujemy konsultacje ortopedyczne oceniające rozwój narządu ruchu u dzieci (już od okresu noworodkowego) i młodzieży szkolnej. Leczymy schorzenia ostre i przewlekłe oraz urazy powypadkowe i sportowe. Skutecznie leczymy dyskopatie. Zachęcamy do korzystania z naszych usług również osoby starsze i seniorów. Wbrew potocznym opiniom rehabilitacja okazuje się skuteczna w każdym wieku. Od maja 2012 działamy pod nazwą FORUS Centrum Medyczne.

Z radością informujemy, że w odpowiedzi na potrzeby naszych pacjentów nawiązaliśmy współpracę z Centrum Medycznym KOLMED. Holistyczne podejście do zdrowia od zawsze było dla nas priorytetem, co zaowocowało poszerzeniem oferty o konsultacje i zabiegi z zakresu:

  • neurologii
  • ginekologii
  • ortopedii (w zakresie operacji cieśni nadgarstka, przykurczu DUPUYTRENA)

Centrum Medyczne FORUS kończy swoją działalność w obecnym miejscu z dniem 31.12.2022 roku.

Jednak mimo to zachowujemy pełną ciągłość leczenia WSZYSTKICH NASZYCH PACJENTÓW (konsultacje lekarzy specjalistów, badania USG, rehabilitacja/fizjoterapia), ponieważ cały personel medyczny FORUS CM przechodzi 01 stycznia 2023 roku do Centrum Medycznego KOLMED, ul. Bursztynowej 2c, 04-749 Warszawa, w sąsiedztwie Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego (dawnego Szpitala Kolejowego).

Potrzeby i możliwości naszych Pacjentów stawiamy na pierwszym miejscu. Dbamy o to, aby nasi pacjenci byli sprawni ruchowo przez całe życie.