O nas

 

Rozpoczęliśmy swoją działalność w 2006 roku jako Centrum Rehabilitacji, mgr Jarosław Dąbrowski.

Podstawą rozpoczęcia działalności było odpowiednie wykształcenie i doświadczenie zawodowe założyciela – Jarosława Dąbrowskiego, zdobyte podczas pracy na oddziałach i w klinikach rehabilitacji w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Warszawie oraz w Szpitalu Klinicznym im.prof. Adama Grucy w Otwocku. Nie bez znaczenia okazał się też kilkuletni epizod pracy na stanowisku kierownika klubu odnowy biologicznej, w hotelu Marriott w Warszawie. Kombinacja tych dwóch rodzajów doświadczeń pozwoliła połączyć merytoryczną wiedzę z elementami obsługi pacjenta jako naszego klienta, który pozostaje w centrum zainteresowania całego personelu. Jesteśmy po to, aby pomóc. Naszym celem jest, aby nasz pacjent znalazł się w dobrych rękach.

Już w pierwszych miesiącach funkcjonowania okazało się, że najczęstszą dolegliwością naszych pacjentów są dyskopatie, które my potrafimy skutecznie leczyć. W ciągu ośmiu lat działalności zdarzało się, że przyjeżdżali do nas pacjenci z innych miast w Polsce, a nawet z zagranicy.

Zaczęliśmy od konsultacji ortopedycznych i rehabilitacji. Przez 8 lat stopniowo rozszerzaliśmy naszą ofertę i obecnie świadczymy usługi medyczne dla dzieci i dorosłych w zakresie:

  • rehabilitacji (zwanej też fizjoterapią),
  • konsultacji lekarzy ortopedów, neurologów i reumatologów
  • diagnostyki USG i Rezonansu magnetycznego

 

Dążymy do tego, aby wszystko, co dotyczy narządu ruchu, można było zdiagnozować i wyleczyć u nas. Kompleksowo leczymy schorzenia narządu ruchu (w tym kręgosłupa) u dorosłych i dzieci: od diagnostyki poprzez konsultacje lekarskie po leczenie rehabilitacyjne. Adresujemy swoje usługi do Pacjentów w każdym wieku. Oferujemy konsultacje ortopedyczne oceniające rozwój narządu ruchu u dzieci (już od okresu noworodkowego) i młodzieży szkolnej. Leczymy schorzenia ostre i przewlekłe oraz urazy powypadkowe i sportowe. Skutecznie leczymy dyskopatie. Zachęcamy do korzystania z naszych usług również osoby starsze i seniorów. Wbrew potocznym opiniom rehabilitacja okazuje się skuteczna w każdym wieku.

 

Potrzeby i możliwości naszych Pacjentów stawiamy na pierwszym miejscu. Dbamy o to, aby nasi pacjenci byli sprawni ruchowo przez całe życie.

 

Od maja 2012 działamy pod nazwą FORUS Centrum Medyczne.