Rehabilitacja

Rehabilitacja - Terapi Master

Rehabilitacja – Terapi Master

Bogata oferta naszego centrum oraz konsultacje lekarzy specjalistów pozwalają nam na kompleksową i ciągłą opiekę nad pacjentem, dzięki czemu proces rehabilitacji będzie skuteczny.

Oferujemy zabiegi rehabilitacyjne narządu ruchu (w tym kręgosłupa) w przypadkach pooperacyjnych, pourazowych, przeciążeniowych i przewlekłych. Skutecznie leczymy dyskopatie. Zajmujemy się leczeniem urazów sportowych i powypadkowych. Prowadzimy rehabilitację osób w każdym wieku: od noworodka do seniora. Rehabilitacja jest skuteczna metodą leczenia niezależnie od wieku pacjenta.

Pomagamy odzyskać pełną sprawność dorosłym, a także prowadzimy ćwiczenia indywidualne z dziećmi, wymagającymi korekcji wad postawy. Uczymy rodziców lub opiekunów, jak prowadzić zajęcia korygujące w domu. Prowadzimy również ćwiczenia profilaktyczne oraz masaże.

Wykonujemy zabiegi fizjoterapii w oparciu o skierowanie od lekarza specjalisty wystawione przez lekarzy przyjmujących w dowolnych placówkach medycznych na terenie całego kraju lub po konsultacji z naszym lekarzem ortopedą i dyplomowanym fizjoterapeutą. Ćwiczenia profilaktyczne i masaże nie wymagają skierowania.

Nasi fizjoterapueci:

  • mgr Jarosław Dąbrowski
  • mgr Małgorzata Markiewka